|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики:
| Країна виробник | Італія |
|---|---|
| Бункер для зерен, кг | 2.0 |
| Потужність, кВт | 65.0 |
| Потужність, Вт | 650 Вт / 750 Вт |
| Напруга, В | 230V / 115V |
| Дисплей | ✓ |
| Лічильник порцій | ✓ |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик (ABS) |
| Колір | Білий / Чорний |
| Габарити (ШxВxГ), мм | 202 × 518 × 416 мм |
| Вага, кг | 21.0 |
| Сенсорний Екран | Так |
| Приготування кави на добу | 12 кг/добу |
| Рекомендовано для приготування порцій кави на годину | Приблизно 130–150 порцій/год |
| Жорнова | Плоскі Long Life Ø 85 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Безступінчасте мікрометричне регулювання | Так |
| Діаметр | 85 мм |
| Привід | Пряма передача (direct drive) |
| Регульована вилка Hands-Free | Ні |
| Споживана потужність | 650 Вт (230V) / 750 Вт (115V) |
| Місткість бункера для кавових зерен | 2 кг |
| Система безпеки бункера для кавових зерен | Так |